Bestuur en cluborganisatie


De organisatie van de Oysters kent een bestuur en diverse commissies. Ook heeft de vereniging een Raad van Toezicht die er op toeziet dat het bestuur zijn verplichtingen nakomt en het bestuur gevraagd en ongevraagd adviseert.

 

Bestuur

Voorzitter:     Caspar Jansen

06-39357125

voorzitter@oysters.nl
Secretaris:

Jan van Spaandonk

06-57186350 secretaris@oysters.nl
Penningmeester: Sebastiaan Brandwijk

06-18810361

penningmeester@oysters.nl

Rugbyzaken

René Vorstenbosch

06-50238586

rugby@oysters.nl



Commissies    

 

 

Wedstrijdsecretaris: Peter Meeuwis 06-13892726

wedstrijdsecretaris@oysters.nl

Sponsor-commissie:

Jan Steenbakker

Piet Reinders

Peter Leeneman

Toon de Jong

06-51510132

06-53132651

06-44537428

06-22568153

 

sponsoring@oysters.nl

 

Technische-commissie

Luc Zweerts 

Rene Vorstenbosch

Bjorn Vervoort

Edwin Kense

06-25630557

06-50238586

 

06-25401589

tc@oysters.nl

Feest-comissie

Bas Kivits

06-28088851

 

BOOT-commissie

Roland Kelders

06-22463731

 


Raad van Toezicht

     
Voorzitter:   Armand Prumpeler 06-11929504 armand.prumpeler@social10.nl
Lid Ton van Eijndhoven    
Lid Peter van Balkom    
Lid  John van Dal    
Lid  Joris van Boekel    


Teammanagement

     
Turven, Benjamins en Mini's: Gerrit van der Straaten 06-29369521 tbm@oysters.nl
Cubs: Anette Moonen 06-48354582

cubs@oysters.nl

Junioren:

Saskia de Vocht

06-24683516

junioren@oysters.nl

Colts Roel Kooijmans 06-20352292 roel.kooijmans@oysters.nl
Cluster senioren Duck Oysters Ducks Boxtel  

 

Senioren 5 Toon de Jong 06-22568153 toondejong56@gmail.com
Senioren 3 Bas Kivits 06-28088851 bas.kivitis@oysters.nl
Senioren 2: Roland Kelders 06-22463731 roland.kelders@oysters.nl
Senioren 1: VACANT    

 

Website & PR Jan van Spaandonk

jan.van.spaandonk@oysters.nl

Vertrouwenspersoon

 

Alex Timmermans 06-53766805

 

06-20352292

 

Saskia de Vocht

 

roel.kooijmans@oysters.nl

 

06-22463731

 

Sponsors

abrex_siteTEST.jpg
logo Amelink Interieur.jpg
bertbikeshopTEST.jpg
Dircken_PartnersT.jpg
grandoTEST.jpg
hopp_siteTEST.jpg
haans_autoschadeTEST.jpg
horvers_glashandelTEST.jpg
Kroon.jpg
Meeuwis_site.jpg
vleesbedrijf brabant.jpg
Zweerts.jpg
BoekelNederlofNijhuis-logo-RGB.jpg
kelders.jpg
schoenmakers_klussen.jpg
Leeneman bord 20x40.jpg
JNV Logo Audiovisuele smaakmakers 35 jaar zwart 300dpi.jpg
TerHorstvanGeel.jpg
vuurkofwinkel.jpg
GBO.jpg
IRX Logo-01.jpg
kense.jpg
Osteopathie van Eijck.jpg
logo 2.jpg
image.jpg
Appeldoorn.jpg
Fitfactory.jpg
download.jpg
dehairvrijdag.jpg
vanoers.jpg
Logo Darwin-Liggend FC.jpg
vaniersel.jpg
Reinders.jpg
Wolfs.jpg
3 (1).jpg
Huurhal.jpg
Oysters Scorebord kopie JPG.jpg
Browuers.jpg
Basiccleaning.jpg
RAKO.jpg
Jackruskus.jpg
medifit.jpg
Moonen Advies Riolering en Stedelijk Water.jpg
ActieDent.jpg
image001.jpg
Taktor_Pantone.jpg
TANKBEER_LOGO_RGB.jpg
vakgarage bressers logo.jpg
344_HYP_22010_JNV Reclamebord_Businessbord (40x20) 003.jpg
beekmans_logoennaam_zonder sub.JPG
GeonWater_Logo_Breed wit.jpg
JVR logo tbv website.jpg
jos-van-dartel-logo website.jpg