Bestuur en cluborganisatie


De organisatie van de Oysters kent een bestuur en diverse commissies. Ook heeft de vereniging een Raad van Toezicht die er op toeziet dat het bestuur zijn verplichtingen nakomt en het bestuur gevraagd en ongevraagd adviseert.

 

Bestuur

Voorzitter:     Caspar Jansen

06-39357125

voorzitter@oysters.nl
Secretaris:

Jan van Spaandonk

06-57186350 secretaris@oysters.nl
Penningmeester: Sebastiaan Brandwijk

06-18810361

penningmeester@oysters.nl

Rugbyzaken

René Vorstenbosch

06-50238586

rene@jnv.nl 

Gebouwen/Materialen

Jan van Gorkum

06-20012920

jan.van.gorkum@oysters.nl


Commissies    

 

 

Wedstrijdsecretaris: Peter Meeuwis 06-13892726

wedstrijdsecretaris@oysters.nl

Sponsor-commissie:

Jan Steenbakker

Piet Reinders

Peter Leeneman

Toon de Jong

06-51510132

06-53132651

06-44537428

06-22568153

 

sponsoring@oysters.nl

 

Technische-commissie

Luc Zweerts 

Rene Vorstenbosch

Bjorn Vervoort

Edwin Kense

06-25630557

06-50238586

 

06-25401589

tc@oysters.nl

Feest-comissie

Bas Kivits

06-28088851

 

BOOT-commissie

Roland Kelders

06-22463731

 


Raad van Toezicht

     
Voorzitter:   Armand Prumpeler 06-11929504 armand.prumpeler@social10.nl
Lid Ton van Eijndhoven    
Lid Peter van Balkom    
Lid  John van Dal    
Lid  Joris van Boekel    


Teammanagement

     
Turven, Benjamins en Mini's: Roel Timmermans 06-11867279 tbm@oysters.nl
Cubs: Saskia de Vocht 06-24683516

cubs@oysters.nl

Junioren: Roel Kooijmans 06-20352292

roel.kooijmans@oysters.nl

Colts: Vacant  

 

Senioren 4  Toon de Jong 06-22568153 toondejong56@gmail.com
Senioren 3 Bas Kivits 06-28088851 bas.kivitis@oysters.nl
Senioren 2: Jan van Spaandonk 06-57186350 jan.van.spaandonk@oysters.nl
Senioren 1: Josette Meeuwis 06-51425698 josette@meeuwis.nl

 

Website & PR Jan van Spaandonk

jan.van.spaandonk@oysters.nl

Vertrouwenspersoon

 

Alex Timmermans 06-53766805

 

Sponsors

abrex_siteTEST.jpg
bertbikeshopTEST.jpg
vdavoort1test.jpg
Dircken_PartnersT.jpg
grandoTEST.jpg
hopp_siteTEST.jpg
haans_autoschadeTEST.jpg
horvers_glashandelTEST.jpg
kroon.jpg
Meeuwis_site.jpg
vleesbedrijf brabant.jpg
Zweerts.jpg
BoekelNederlofNijhuis-logo-RGB.jpg
kelders.jpg
schoenmakers_klussen.jpg
JNV.jpg
TerHorstvanGeel.jpg
Toon_ promotie met visie.jpg
klein_oisterwijk.jpg
hormax.jpg
nr1.jpg
GBO.jpg
HT-repro logo-01.jpg
IRX Logo-01.jpg
kense.jpg
Osteopathie van Eijck.jpg
image.jpg
Appeldoorn.jpg
zoetelief.jpg
Fitfactory.jpg
download.jpg
dehairvrijdag.jpg
vanoers.jpg
Darwin.jpg
vaniersel.jpg
Reinders.jpg
Wolfs.jpg
3 (1).jpg
123AAA123 (1).jpg