Bestuur en cluborganisatie


De organisatie van de Oysters kent een bestuur en diverse commissies. Ook heeft de vereniging een Raad van Toezicht die er op toeziet dat het bestuur zijn verplichtingen nakomt en het bestuur gevraagd en ongevraagd adviseert.

 

Bestuur

Voorzitter:     Jan Steenbakker

013-5362729

06-51510132

voorzitter@oysters.nl
Secretaris:

 

Sebastiaan Brandwijk

 

06-18810361 secretaris@oysters.nl
Penningmeester: Henrie de Ruiter

013-5286914 

06-11173594

penningmeester@oysters.nl

 

Rugbyzaken

 

Peter Leeneman

 

06-44537428

 

peter.leeneman@oysters.nl

Gebouwen en materialen:

Exploitatie clubhuis

Jan van Gorkum

013-5111603

06-20012920

jan.van.gorkum@oysters.nl


Commissies    

 

 

Wedstrijdsecretaris: Roland Kelders 06-22463731 roland.kelders@oysters.nl

Sponsor-commissie:

Bjorn Vervoort

Mark Haans

Sander Sijperda

06-14607629

06-40235924

06-24924964

bjorn.vervoort@hotmail.com

markhaans3@gmail.com

s.sijperda@hotmail.com

Technische-commissie

Willem Nas

Alex Timmermans

René Vorstenbosch

Tim Heuvelmans

Edwin Kense

06-31928239

06-53766805

06-50238586

06-15101065

06-25401589

tc@oysters.nl

Feest-comissie

Tommy van Haaren

Pim Meeuwis

06 -14411358

06-29001004

tommyvanhaaren013@hotmail.com

meeuwis.pim@gmail.com

BOOT-commissie

Roland Kelders

06-22568153

roland.kelders@oysters.nl


Raad van Toezicht

     
Voorzitter:   Klaas Groen    06-53324817 klagro@xs4all.nl
Secretaris: Bart Gijtenbeek 06-51822047 bart@walravensax.nl
Lid: Armand Prumpeler 06-11929504 armand.prumpeler@social10.nl
Lid: Ton van Eijndhoven 06-53849786 tonvaneijndhoven@gmail.com
Lid: Hans Boink 06-53165786 hans.boink@planet.nl


Teammanagement

     
Turven, Benjamins en Mini's: Sebastiaan Brandwijk 06-18810361 Sebastiaan.Brandwijk@oysters.nl
Cubs: Ralph Kuijpers 06-14472790 ralph.kuijpers@oysters@oysters.nl
Junioren: Edwin Geerts 06-12784733 edwin.geerts@oysters@oysters.nl
Colts: Bas Kivits 06-27060391 bas.kivits@oysters.nl
Senioren 2: Vacature    
Senioren 1: Josette Meeuwis 06-51425698 josette.meeuwis@oysters.nl

 

 

 

 

Sebastiaan.Brandwijk@oysters.nl

 

Sponsors

abrex_siteTEST.jpg
Amelink 2011 (1).jpg
bertbikeshopTEST.jpg
vdavoort1test.jpg
autospeciaal mandemakersT.jpg
Dircken_PartnersT.jpg
grandoTEST.jpg
haans_autoschadeTEST.jpg
horvers_glashandelTEST.jpg
kroon.jpg
leen_bakker.jpg
Meeuwis_site.jpg
vleesbedrijf brabant.jpg
Zweerts.jpg
rugby unlimilted.jpg
schoenmakers_klussen.jpg
balkom.jpg
leeneman fa.jpg
JNV Audiovisueel.jpg
TerHorstvanGeel.jpg
hermitage (2).jpeg
beks-liggend.jpg
Toon_ promotie met visie.jpg
klein_oisterwijk.jpg
hormax.jpg
vuurkorfwinkel.jpg
GBO.jpg
di-sign.jpg
HT-repro logo-01.jpg
IRX Logo-01.jpg
New Wave Sports Wear.jpg
kense.jpg
domino_s pizza.jpg
Mossel.jpg
Osteopathie van Eijck.jpg
virtual computing1.jpg
FITaal-logo.jpg
image.jpg
Appeldoorn.jpg
zoetelief.jpg
JorisvdPas.jpg
bouwbedrijf-van-den-biggelaar.jpg
Fitfactory.jpg